Integracyjny Piknik Rodzinny dla Dzieci

W piękne, słoneczne popołudnie 6 czerwca 2017r. na terenie Mariny nad Odrą odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny dla Dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Głogowie.

Wszystkich uczestników wspólnego, rodzinnego świętowania połączonego z pysznym poczęstunkiem serdecznie powitała Pani Anna Hejmej – Wicedyrektor Poradni. Pani Ania, jak co roku, podkreśliła znaczenie idei integracji w społecznościach lokalnych, wagę współpracy i wzajemnego wsparcia w działaniu na rzecz dzieci i ich rodzin.

Piknik był również okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów oraz upominków naszym absolwentom, terapeuci również przekazali dyplomy dzieciom, które uczestniczą w terapii. Każde dziecko biorące udział w pikniku otrzymało torebeczkę, w której znajdował się prowiant wraz z drobnymi zabawkami.

Podczas imprezy dzięki sponsorom oraz ludziom dobrej woli dzieci miały wspaniale zorganizowaną zabawę – rejs statkiem „Laguna” po Odrze, a rodzice mogli w swobodnej atmosferze wymieniać między sobą poglądy tym bardziej, że podczas imprezy dopisała wspaniała pogoda.

W rejsie uczestniczyło ponad 90 osób. Widoczne było zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci ( dla niektórych był to pierwszy rejs statkiem w życiu) . Ahoj !

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE